День світлофора

Головна  ›  Афіша  ›  День світлофора

На честь Міжнародного дня світлофора 3 серпня у сімейному центрі «Острів розваг» відбудеться свято «Світлофор – твій друг! За безпечний рух!»

Міжнародний день світлофора святкується у всьому світі 5 серпня, адже саме в цей день у 1914 році в США у містечку Клівленд було встановлено перший світлофор. Він мав ліхтарі двох кольорів, червоного та зеленого, а при перемиканні видавав звуковий сигнал.

В Україні перший світлофор був встановлений в місті Харкові у 1936 році. На сьогоднішній день в нашій країні нараховується більше 4,5 тис. світлофорних об’єктів, за допомогою яких здійснюється регулювання дорожнього руху.

День народження світлофора – ще один привод нагадати дітям про те, як правильно поводити себе на дорогах. Саме тому СЦ «Острів розваг» спільно з УДАІ МВС України в Житомирській області розробив програму, цікаву для малюків, які ще не знають, що означають кольори світлофору, а також для дітей більш дорослого віку, які вже знайомі з основними правилами дорожнього руху, але трішки підзабули їх під час літніх канікул.

На території СЦ буде змодельована спеціальна площадка з нанесеною дорожньою розміткою (перехрестя, парковки, пішохідні переходи) у зменшеному масштабі. Юні помічники інспекторів дорожнього руху у ігровій формі навчатимуть дітей основним правилам руху та необхідності  їх дотримання. Діти зможуть відпрацювати правила безпеки на дорозі не тільки в ролі пішохода, але й у ролі водія транспортного засобу (автомобіля чи велосипеда). Крім того, на майданчику буде представлений для огляду справжній патрульний мотоцикл та працюватиме регулювальник.

Також у програмі очікуються командні конкурси та вікторини на знання правил безпечного руху, що будуть цікаві відвідувачам будь-якого віку.

Завдяки своєму авторитету, презентабельній формі та розумінню ситуації працівники ДАІ матимуть на дітей неабиякий вплив та зможуть відповісти на будь-які питання. А цікаві форма подання правил дорожнього руху без сумніву сприятиме більш ефективному запам’ятовуванню дітлахами правил поведінки на дорозі.

Свято «Світлофор – твій друг! За безпечний рух!» почнеться 3 серпня о 15:00.