День Європи

Головна  ›  Афіша  ›  День Європи

У зв’язку з оголошеною на Житомирщині триденною жалобою за загиблими військовослужбовцями 95-ї окремої аеромобільної бригади Збройних Сил України захід, присвячений Дню Європи, переноситься з 17 травня на 24 травня 2014 р.

 


Щороку в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. Для українців цей день спільних європейських цінностей, спільної історії всіх націй європейського континенту.

Цього року 17 травня День Європи буде святкуватися також і на Острові розваг. Протягом інтерактивної програми на дітлахів чекають веселі конкурси, вікторина на знання фактів про Європу, традиційні ігри та розваги, які дозволять дітлахам дізнатися трошки більше про деякі європейські країни, їхню історію та культуру.

Крім того, буде проведено конкурс на найкращий костюм народів Європи. На власників найкреативніших костюмів  чекають чудові подарунки від агентства «Gloria Model Style», а на всіх учасників конкурсу – безкоштовний аквагрим «Європейські прапори». Ще більше яскравих барв додасть дефіле моделей з агентства «Gloria Model Style» у вбраннях з елементами традиційних європейських костюмів.

Тож 17 травня  чекаємо всіх охочих долучитися до чудового свята на Острові розваг. Початок програми – о 15:00. Не забудьте вдягнути тематичний костюм, щоб взяти участь у конкурсі та отримати подарунки.