Лист Діду Морозу

Головна  ›  Афіша  ›  Лист Діду Морозу

Всі колись писали листи Діду Морозу. Хтось просив подарунки, хтось вітав його з Новим роком, а хтось жалівся, що в школі його ображають. Але у всіх, хто повірив, – написане обов’язково здійснилося. Острів розваг пропонує всім бажаючим написати листа Діду Морозу 14 грудня.

Під час написання листа бажано дотримуватися декількох простих правил. Перш за все, слід налаштуватися на святкове новорічне відчуття очікування дива і тільки тоді починати писати лист. Крім того, не слід відразу ж засипати Дідуся проханнями, для початку треба подякувати йому за все добре, що відбулося у нинішньому році. Можна розповісти, які добрі справи ви встигли зробити цього року, адже бажання тих, хто творить добрі справи сам, здійсняються швидше.

Про ці та інші премудрощі з написання листів Діду Морозу дітлахи дізнаються 14 грудня о 15:00 під час майстер-класу «Пишемо лист Діду Морозу». Крім того, майстер допоможе дітлахам оригінально оформити новорічний лист для Діда Мороза своїми руками, адже дідусь полюбляє яскраві листівки та розвішує їх у себе вдома, на Північному полюсі.

Тож запрошуємо всіх на майстер-клас 14 грудня о 15:00. Пам’ятайте, ваші бажання обов’язково здійсняться, головне – вірити в них!