Листівка до Дня Матері

Головна  ›  Афіша  ›  Листівка до Дня Матері

11 травня у світі відзначатимуть День Матері. Безумовно, День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Острів розваг вирішив допомогти малюкам привітати своїх матусь з цим чудовим святом. Саме тому 10 травня о 15:00 буде проведений майстер-клас «Листівка до Дня матері», адже немає нічого найціннішого для мами, ніж подарунок, зроблений власними руками її дитини. Більшість з цих милих зворушливих робіт мама буде зберігати довгі роки.

Дітлахи під керівництвом досвідченого майстра зроблять оригінальну листівку, використовуючи найпопулярніші техніки декорування та оздоблення. Зворушлива листівка, створена дитиною на Острові розваг для матусі своїми руками та з любов’ю, дуже її потішить у святковий день.

Початок майстер-класу –10 травня о 15:00. Нехай щаслива усмішка та радість в очах ніколи не зникають з обличчя наших дорогих матусь!