Майстер-клас \"Лялечка на паличці\"

Головна  ›  Афіша  ›  Майстер-клас \"Лялечка на паличці\"

Чи доводилося вам колись створювати м’які іграшки, а саме ляльки, власноруч? Протягом тисячоліть слов’яни створювали з тканини ляльок, що були схожі на них. Народна лялька-мотанка є унікальним явищем традиційної української культури, це витвір мистецтва, де особистість автора переплітається з дивовижною народною традицією, що прийшла до нас з глибини століть.

18 січня на Острові розваг у вас з’явиться чудова нагода навчитися створювати таких ляльок власноруч. Ми започатковуємо цикл зустрічей з майстром-лялькаркою Анною Михайлівною Івченко. Вона є відомим у Житомирі майстром народної творчості, в особистому арсеналі якої сім персональних виставок ляльок в Житомирській області та одна в місті Києві.

В суботу 18 січня Анна Михайлівна проведе майстер-клас з виготовлення старовинної вертепної ляльки «Лялечка на паличці» та «Зайчик на пальчик». Ці вироби відносяться до категорії необрядових ляльок, тому виготовити їх дуже просто, використовуючи виключно свої працелюбні пальчики, тканину та нитки. Намотати собі лялечку зможуть навіть малюки, адже технологія не потребує зшивання та використання небезпечних для дітей голок. Для дитини це стане унікальним досвідом створення іграшок власними руками.

Початок майстер-класу традиційно о 15:00. Ми чекаємо на всіх, хто хоче опанувати це дивовижне старовинне мистецтво. Від вас потрібен лише заряд доброго настрою та трішечки фантазії.