Майстер-клас з гончарного мистецтва

Головна  ›  Афіша  ›  Майстер-клас з гончарного мистецтва

Глина має надзвичайну зачаровуючу властивість – це унікальний природний матеріал, який притягує не тільки погляд, в руках майстра вона віднаходить свою форму та розмір. Багатьом з вас напевно не раз хотілося відчути на дотик її надзвичайну еластичність, тепло... Гончарна майстерність – це стародавнє мистецтво, якому властиві як прості методи роботи з глиною, так і таємниці, відкриті лише великим майстрам.

9 листопада на Острові розваг відбудеться захопливий майстер-клас з гончарного мистецтва, протягом якого ви зможете пізнати секрети ремесла та опанувати ази цього неповторного та чаруючого виду діяльності. Ви будете в захваті від того, що своїми руками створите справжній витвір мистецтва, який завжди буде вам нагадувати про цей незвичайний день.

Майстер-клас триватиме протягом дня, з 12:00 до 18:00. Досвідчений майстер гончарного мистецтва стане вашим провідником в цій захоплюючій подорожі, він розповість про історію гончарного мистецтва , покаже його основи і допоможе створити ваш перший витвір.

Якщо ви або ваш малюк маєте творчі здібності, бажаєте попрацювати з живим матеріалом та навчитися «бачити» руками, тоді ласкаво просимо на Острів розваг 9 листопада. Протягом дня кожен зможе перетворити свою ідею на об’єкт, сидячи за гончарним кругом. Головне, не бійтеся проявляти свою фантазію!

\"\"