Майстер-клас зі скрапбукінгу

Головна  ›  Афіша  ›  Майстер-клас зі скрапбукінгу

28 жовтня святкуватиметься Всесвітній день шкільних бібліотек.  Цього дня у всьому світі проводяться різноманітні заходи по збиранню та збереженню книг, догляду за книгами.

Острів розваг хоче долучитися до цього свята та навчити малюків створювати ексклюзивні обкладинки для книг, що будуть не тільки оберігати улюблені книжки від зовнішніх пошкоджень, але й приноситимуть естетичне задоволення.

Популярна технологія скрапбукінгу – рукотворне мистецтво зі створення родинних та особистих фотоальбомів – нині вийшла за межі оформлення виключно альбомів.  Майстер-клас зі скрапбукінгу під назвою «Книга – мій найкращий друг» на Острові розваг буде присвячений створенню книжкових палітурок.

Картон, клей, декілька порад від нашого досвідченого майстра – і ваші книжки в унікальних нарядних обкладинках виглядатимуть стильно та сучасно.

Ми чекаємо на всіх, хто хоче удосконалити свої творчі здібності та опанувати модну нині технологію скрапбукінгу, на Острові розваг в суботу, 26 жовтня. Початок – о 15:00.

Також нагадуємо, що на Острові функціонує дитяча бібліотека книгообміну: ви можете обрати тут цікаву книжку, залишивши замість неї будь-яку іншу, яку ви прочитали раніше.