Новорічна іграшка

Головна  ›  Афіша  ›  Новорічна іграшка

Рік незмінно наближається до завершення, а це означає, що незабаром ми святкуватимемо прихід чергового Нового року. А для цього необхідно гарненько підготуватися.

Передноворічна приємна суєта, створення новорічних іграшок і виробів власноруч завжди надають оселі відчуття чудес і казки в передсвяткові дні. Особливо якщо вдома є діти, то такі спільні приготування до Нового року - найяскравіші і найщасливіші моменти в їхньому житті, які потім довго згадуються з теплом і радістю. Крім того, це чудовий спосіб оновити святкову ялинку і прикрасити дім.

Щоб створити новорічні вироби власноруч, потрібно не так вже й багато інструментів і матеріалів: клей, ножиці, нитки, клаптики паперу, яскраві ґудзики, намистини та блискітки. Але найголовніше - бажання, гарний настрій і творче натхнення.

А допоможе малюкам створити чудові новорічні іграшки наш майстер, адже 21 грудня о 15:00 на Острові розваг пройде майстер-клас «Новорічна іграшка». Запрошуємо і дорослих і малих, адже прийшов час заряджати себе святковим настроєм!