Новорічний пряник

Головна  ›  Афіша  ›  Новорічний пряник

Наближаються різдвяні та новорічні свята, а у багатьох країнах світу пряники є не просто традиційним частуванням, але й справжнім символом Різдва. Тому Острів розваг поспішає запросити малюків та їхніх батьків на дивовижний, теплий та душевний майстер-клас з виготовлення та розпису новорічних пряників.

Пряничні доміки, чоловічки, зірочки, ангелята та багато іншого, все з найприємнішим смаком та ароматом – що може бути кращим до свята? Пряники також можна використовувати в якості ялинкових прикрас, якщо у формі перед випіканням зробити невеличкий отвір для нитки. Для розпису можна використати шоколад, глазур, шоколадні ґудзики тощо.

Шеф-кухар ресторану «Кариби», що на Острові розваг, поділиться своїми професійними таємницями та допоможе малюкам створити та розписати, можливо, перший у їхньому житті імбирний пряник. Розфарбовані оригінальними візерунками пряники стануть чудовим подарунком для близьких.

Спробуйте себе у ролі кондитерів, завітайте на найсмачніший майстер-клас року на Острів розваг. Тоді свята запам’ятаються вам не тільки приємною атмосферою, але й чудовим частуванням та незабутнім пряничним ароматом. Початок – 29 грудня о 15:00.