Стань ведучим казкових новин

Головна  ›  Афіша  ›  Стань ведучим казкових новин

16 листопада в Україні святкуватиметься День працівників радіо, телебачення та зв’язку. Робітники цієї галузі щоденно забезпечують нас необхідними засобами інформації та зв’язку, без яких просто неможливо уявити сучасне життя.

З нагоди цього свята Острів розваг пропонує дітлахам поближче познайомитись з професією телеведучого та спробувати свої сили у якості ведучого казкових новин. Професія телеведучого вже довгий час не втрачає своєї актуальності, адже сухі факти залишаються позбавленими життя, поки їх не озвучить та одушевить людина. Щоб оволодіти цією захопливою професією, потрібно навчитися правильно висловлювати свої думки, не боятися камери, мати гарну дикцію. А допоможуть вам зробити перші кроки в цій галузі вихованці Школи юних журналістів м. Житомира, які  є лауреатами та переможцями всеукраїнських та міжнародних журналістських конкурсів, телевізійних та прес-фестивалів.

Тож запрошуємо всіх, хто хоче отримати неоціненний досвід у журналістській сфері, на майстер-клас від Школи юних журналістів, що розпочнеться 16 листопада о 15:00 на Острові розваг.