Тетянин день

Головна  ›  Афіша  ›  Тетянин день

25 січня святкуватиметься Тетянин день, який вважається святом всіх студентів, адже саме в цей день імператрицею Єлизаветою було підписано указ про утворення Московського університету. Студенти святкують цей день дуже весело, вправно поєднуючи розваги з виконанням деяких ритуалів для успішної здачі сесії. Вони скрупульозно дотримуються всіх відомих студентських прикмет, а також вигадують все нові та нові «шаманські обряди».

Для дітлахів, що мріють подорослішати і стати студентами, Острів розваг підготував веселу інтерактивну програму «Я – майбутній студент». Протягом заходу діти зможуть ознайомитися з найдієвішими студентськими прикметами та опанувати деякі кумедні ритуали. Також на дітей чекають цікаві історії про веселе студентське життя, конкурси та подарунки. Початок свята для дітей – о 15:00 25 січня.

А ввечері весела розважальна програма чекає на дорослих. Студенти і не тільки зможуть відзначити Тетянин день у дружній атмосфері ресторану «Кариби» під запальний виступ житомирських комедійних гуртів. Завітайте до нас 25 січня о 18:00 – і ви дізнаєтесь, що таке справжні студентські веселощі!