Українські гуляння

Головна  ›  Афіша  ›  Українські гуляння

День незалежності України – одне з найвизначніших свят нашої країни. Якщо ви є патріотом своєї країни, поважаєте українські традиції – тоді ласкаво просимо 25 серпня на Українські гуляння на Острові розваг.

Родзинка свята – дефіле українського національного вбрання від моделей агентства «Gloria Model Style» та демонстрація бойового мистецтва, родоначальником якого є українські козаки, від вихованців Житомирського Клубу Хортингу.

В рамках свята Вишиванки на Острові розваг також відбудеться виставка-продаж вишиванок від магазину «Світ багету. Світ рукоділля» та розіграш подарунка від нього.

Кожен відвідувач сімейного центру зможе особисто взяти участь в українських гуляннях, різноманітних конкурсах та зарядитися позитивом. Крім того, на всіх чекає частування за стародавніми українськими традиціями: дегустація канапок з хроном та салом та мольфарського чаю.

Свято почнеться 25 серпня о 15:00. Приходьте на Острів розваг та зануртесь у атмосферу абсолютного свята на радісного настрою! Всім гостям у вишиванках – подарунки!