Великдень на Острові розваг

Головна  ›  Афіша  ›  Великдень на Острові розваг

Традиція розписувати писанки виникла дуже давно, коли людина буде нероздільною з природою. Щоб вижити серед могутніх стихій, стародавні люди вигадали мову символів, через яку зверталися по допомогу до сонця, вітру, води та землі, зображуючи чудернацьки букви на стінах печер, посуді та одязі. Згодом вони почали писати ці символи також на курячому яйці, яке уособлювало в собі нове життя, воскресіння Бога та відродження природи.

З тих пір кожне створення писанки – немов би пробудження-перетворення засніженої замерзлої землі в яскраву, весняну та радісну. Саме тому Острів розваг вирішив провести один з самих світлих майстер-класів напередодні Свята Христового Воскресіння та допомогти вам прикрасити сімейний великодній кошик власною оригінальною писанкою.

Запрошуємо всіх на наш майстер-клас з розпису писанок 19 квітня о 15:00, беріть з собою дітей та знайомих і творіть разом світлий символ сонця, життя, любові, краси та весняного відродження. З собою потрібно мати тільки чудовий весняний настрій, все інше для вас підготує Острів розваг та наш майстер.

Великодні традиції - це не тільки святкова трапеза та писанки, але й різні ігри та розваги, особливо якщо серед святкуючих є діти. Острів розваг пропонує долучитися до великодніх традицій та взяти участь у веселих конкурсах та іграх, що відбудуться в сімейному центрі 20 квітня о 13:00.

Приходьте на Острів Розваг 19 та 20 квітня усією родиною. Ми перетворимо святкування Великодня на незабутню та веселу подію!