Знайомство з професією лікар

Головна  ›  Афіша  ›  Знайомство з професією лікар

Всім малюкам відома казка К. Чуковського «Доктор Айболіт» про чудового доктора, який самовіддано лікував хворих тварин. До Дня медика Острів розваг пропонує дітлахам спробувати себе в ролі доктора Айболіта та поближче познайомитись з цією цікавою та відповідальною професією.  

Професійні лікарі з клініки «Медібор» розкажуть дітям про свою справу, познайомлять з деякими предметами, які допомагають у діяльності лікаря (термометр, стетоскоп та інші), дадуть поради, як дбати про своє здоров’я, та ознайомлять з декількома простими правилами надання першої медичної допомоги собі та іншим. Крім того, протягом програми діти складуть уявлення про елементарну діагностику, вміння визначати болісні місця, правила безпеки в поводженні з ліками.

Знайомство з професією лікаря виховає в дітях почуття вдячності та поваги до цієї справи, а також дозволить дітлахам зменшити відчуття страху та паніки перед візитом до доктора. Малюки зрозуміють, що лікарі дуже чуйні люди, які люблять дітей та дорослих, думають про них, піклуються про їхнє здоров’я та слідкують за тим, щоб вони не боліли. 

Початок програми «Знайомство з професією лікар» 21 червня о 15:00.   

Острів розваг – тут завжди весело!