Знайомство з професією міліціонер-кінолог

Головна  ›  Афіша  ›  Знайомство з професією міліціонер-кінолог

В рамках проекту «Знайомство з професією» 31 травня о 15:00 на Острові розваг відбудеться знайомство з захопливою та незвичайною професією міліціонер-кінолог.

Навіть у 21 сторіччі сучасних технологій собаки як і раніше є незамінними у вирішенні задач правопорядку та забезпеченні безпеки громадян. Четверолапі помічники успішно можуть шукати, знаходити наркотичні речовини, йти по сліду злочинців, знаходити людей, які потребують допомоги у випадку надзвичайних ситуацій. Спеціалісти-кінологи зі службовими собаками задіяні у різних підрозділах – карному розшуку, патрульно-постовій службі, крім того, собаки різних порід несуть службу у військових частинах. Тому сьогодні без кінологів та їхніх вірних супутників важко уявити продуктивну діяльність органів внутрішніх справ України.

Спеціалісти-кінологи службового собаківництва Кінологічного центру, підпорядкованого УМВС України в Житомирській області, 31 травня розповідатимуть дітлахам про свою чудову професію, про те, які якості характеру потрібно розвивати, щоб в майбутньому стати професіоналом у кінологічній справі, про тонкощі роботи з тваринами та встановлення з ними контакту. Крім того, на захід кінологи прийдуть у супроводженні свої вірних друзів – собак та продемонструють на практиці їхню роботу.

Тож запрошуємо всіх дітлахів, небайдужих до тварин, на веселу програму «Знайомство з професією міліціонер-кінолог». Програма буде цікава і тим дітям, які мають домашнього улюбленця, але не знають, як правильно його дресирувати. Початок програми – о 15:00.